img-bg

TeTeOS'da Paylaşılması Yasak Bağlantılar

Son güncelleme: 19.05.2020 03:30

 • Bu web site, şirket veya topluluk baglantıları, IP adresleri neden yasaklanıyor? Bazı bağlantıların veya topluluklara ait sunucu, iletişim adreslerinin yasaklanma sebebi, TeTeOS veya TeTeOS'a bağlı bir hizmete yönetim ekibince hakaret veya yönetim ekibinin hakaretlere karşı sessiz olması, web sitelerinin kullanıcılara zarar verebilmesi, aşırı reklam ve gereksiz javascript kullanımı, kullanıcıya kötü etkenleri iyi gösterimi veya bağımlılık kazandırmak, yasa dışı içerik bulundurmak gibi bir çok etkenler nedeniyle TeTeOS web sitesinde paylaşmak KESİNLİKLE YASAKTIR VE CEZA ALMANIZA NEDEN OLUR. Belki size garip gelebilir fakat kendi kullanıcılarına değer vermeyen veya insanları aptal yerine koyduğunu düşündüğümüz kişi, hizmet ve şirketler ile ilgili bağlantıları da yasaklıyoruz.
 • Hangi web siteleri bağlantıları ve neden yasak? technopat.net: PiluX projesi ile ilgili içerikleri engelledi ve yönetim ekibinde olmayan birkaç üye kendilerini biz diğer üyelerden üstünüz şeklinde propaganda yapmalarına ses çıkarmadılar. Ayrıca moderasyon ekibi kendi kurallarını da ihlal etti. 10 kullanıcıdan fazla şikayet edildi ve bu site TeTeOS'ta kara listeye girdi.

  Ayrıca tüm cinsel içerikli, bahis, sayısal loto gibi şans oyunları, sadece oyun içi eşya satan ve yasa dışı web sitelerin paylaşımı da yasaktır.
 • Hangi kişiler, toplulukla ile ilgili içerik yasağı var? Bu madde altında tüm gelişmelerden haberdar olacaksınız.
  Cantuğ Özsoy (Unlost): Daha önce Half-Life isimli video oyunu ile ilgili hizmetlerde bulunduk. Kendini internet aleminde ilgili video oyununda dünya şampiyonu olarak tanıtması ve yayınlarında düzeyinde oyuncularla oynamayarak kendi kiltesini yanılttığını düşünmemiz sonucu TeTeOS'ta yasaklandı.
 • Hangi şirketler yasak?

  Henüz kayıt yok. Olmaması dileğiyle <3

 • Yasak hakkında iletişim kurmak istiyorum. Eğer yasaklamalar arasında kendinizi, kendinize ait şirket veya topluluğu görüyor iseniz bu konuda sadece yönetici ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunun için [email protected] adresinizden iletişime geçin. Sahte mailleri engellemek amacıyla markanızın veya sitenizin resmi alan adına sahip E-Posta adresi kullanın. Mesela: [email protected], [email protected] gibi. "noreply ve cevaplamayınız" şeklinde dönüşsüz postalar umursanmadan silinmektedir.